Teade

Collapse
No announcement yet.

Testimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Testimine

    Kuna viimasel ajal on testimine jõudnud massidesse siis soovitaks siinkohal ka kõikidele kuldkõrvadele mõned asjakohased: https://www.themusiclab.org/
    Aitab vast nii mõnelgi enesehinnangut tasakaalustada.
    Aga vaktsiini nad veel leiutanud ei ole...

    #2
    Mida kasulikku seal täpsemalt leida peaks olema?

    Comment


      #3
      Saab iseenda kuulmist ja kuulamisoskust testida - hinnata. Suht asjakohased ja päris rasked ülesanded kohati. Soovitan igal juhul proovida.
      Kohati veidi tülikad alustada sest tahetakse testitava kohta ka veidi lisainfot - kõrgelthinnatud ülikooli uurimustöö ikkagi...
      Mööda külgi maha ei jookse see küll kellelgi kes vähegi muusikaga või selle kuulamise-hindamisega tegeleb.

      Comment


        #4
        ahah, muusikaakadeemia värk. siin mõned üksikud saavad hakkama. hoiatus võiks ka kirjas olla et solfedžos või olla vähemalt 4 et sinna lehele minna.

        kui ei ole paar aastat teinud anvil studio klaveri harjutusi siis ikka noid teiste ei läbi.

        ma ühe testi tegin ja alla keskmise tulemusega....


        ime et ma üldse midagi kuulen ---- lapsena põetud mõlemapoolse keskkõrvapõletiku järgselt....
        viimati muutis kasutaja olavsu1; 02 04 2021, 10:05.

        Comment


          #5
          Amatöör....
          Click image for larger version

Name:	pich_test.jpg
Views:	352
Size:	252,2 KB
ID:	1112368
          Lisatud failid
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            martinj, sinu puhul oleks oodanud, ikka kõrgeimat tulemust.

            Comment


              #7
              30. Alguses paar 1/64 erinevust jäid tabamata, pärastpoole läks lihtsamaks. Aga super-listeneri testis ma osutusin küll juhuvastuste generaatoriks ja tundsin end päris abitult
              Toidan trolle!

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
                30. Alguses paar 1/64 erinevust jäid tabamata, pärastpoole läks lihtsamaks.
                need lohakusevead ainult...

                Comment


                  #9
                  No päris kurt ei ole õnneks, 27/32 sai ikka kätte ja lõpu poole sai ka 1/64 natuke pihta. Nagu kõigi testide puhul, kui harjutada saab kindlasti kõrgema skoori.
                  Super-listeneri test läks ka mul väga juhuslikult, lõpu poole hakkas nagu tabama aga kokku tuli ikka ainult natukene rohkem kui juhuslikult valida.

                  Comment

                  Working...
                  X