Teade

Collapse
No announcement yet.

Hea hinnaga/heliga streamer/DAC ja LMS server

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hea hinnaga/heliga streamer/DAC ja LMS server

    Firma Polyvection Saksamaal toodab hea hinnaga streamer/DAC ja ka LMS serverid
    Ostsin DAC32 streamer/DAC ja heli vördne TB Touch ja Quad USB DAC heliga, aga ainult 65 eurot
    Nendel ka odav server ja pole vaja NAS vms. DAC32 saab toita serverist.
    Ma pole ettevöttega seotud.
    https://polyvection.com/en/product/dac32/
    Arutatakse siin: https://forums.slimdevices.com/showt...music-streamer

    #2
    Tänud jagamast! 73€ (koos saatmisega) tuleb ikka odavam ja lihtsam mitme toa lahendus vs Raspberry Pi+DAC+toide+sd-kaart+karp kombot kasutades. Lisaks ei tule juhtmeid igalt küljelt välja. Võtan ka prooviks.

    Comment


      #3
      See "automatic resampling of all sources to 96kHz" kõlab mulle küll kui tõsine deal-breaker...
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #4
        See polegi peamisele süsteemile mõeldud vist. Ma plaanin panna sauna ja garaaži esimesena. Siis saaks 2 ämblikku (rpi) räkis likvideerida. Kui rahule jään, siis ilmselt mujalegi. Peamisse setti tuleks kõne alla äkki netiraadio/taustamuusika jaoks.

        Comment


          #5
          Sain selle karbi kätte, tuli mingi 1,5 nädalt. Täitsa okei ja üüber lihtne kombo. Heli on üllatavalt hea, sobib sellisesse tavalisemasse hi-fi süsteemi nt netiraadiote/taustamuusika kuulamiseks. Või paned takjateibiga aktiivkõlari (vanema ressiiveri/võimendi) külge. Odavam kui Raspberry+HAT ja ei ole "ämblik" tüüpi lahendus. Veidi suurem kui 2 tikutopsi üksteise otsas. Ideaalne (ja väga odav, kui mitte kõige odavam üldse) mitmetoa helilahendus!

          edit:

          Võrdlesin Marantzi ressiiveri küljes rpi3+spdif HAT (orig toide) ja DAC32 (ipad laadijaga), dsd fail tuli läbi LMSi - helikvaliteet kõvasti viimase kasuks!
          viimati muutis kasutaja stosoorok; 05 06 2021, 12:21.

          Comment

          Working...
          X