Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Kõvakettalt videote kättesaamine

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  Kõvakettalt videote kättesaamine

  Tere. Kuidas saada kätte Philips kõvakettaga DVD-mängija kõvakettalt kätte videod? Probleem selles, et praeguse telekaga see DVD-mängija enam ei mängi. Samas tahaks ikkagi osa videosid säilitada. Kas on mingid firnad, kes seda teevad? Ei oska kuskilt otsida.

  #2
  Kruvid kõvaketta välja. Seal sees on täitsa tavaline arvuti kõvaketas. Ühendad selle näiteks välise kõvaketta karbiga suvalise arvuti taha ja kopeerid mida tahad.

  Comment


   #3
   Ei pruugi see olla nii lihtne midagi. Ja ketta failisüsteem pole ilmselt ka pisipehme oma ... Olen kunagi aastaid tagasi ühe Panasonicu DVD+HDD seadme seest võetud kettaga vaeva näinud. Aga võib-olla on Philipsil teisiti.

   Comment


    #4
    Esmalt postitatud Kaietilk poolt Vaata postitust
    Probleem selles, et praeguse telekaga see DVD-mängija enam ei mängi.
    Kui on probleemiks, et teleril pole SCART-pesa ja DVD-mängijal HDMI-väljundit, siis müüakse konverterkaableid. Samuti on igal teleril üks analoog-komposiitvideo sisend, selle kasutamiseks on vaja üleminekukaablit.

    See jutt tähendab, et DVD-seadet ei pea uue teleka korral ära viskama, vaid saab edasi kasutada. Videode kättesaamine kõvakettalt on teine teema. Kas see DVD-mängija plaati kirjutab? Võib-olla saab kettalt failid nii kopeerida.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


     #5
     On olemas teenus "Videod kassetilt plaadile". LINK. Mina antud juhul teeksin nii: ühendan selle vana DVD mängija arvutiga, mille videokaardil on olemas sobilik sisend. Panen DVD mängija mängima vajalikku videot ja salvestan selle video arvutisse. Siis saab nendest vajalikest videotest, mis on arvutisse salvestatud, teha uue DVD . Millised sisendid- väljundid on sellel Philips DVD mängijal? Võiks teha mõned korralikud pildid nendest pesadest.
     Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

     Comment


      #6
      Võib proovida Linux arvutiga seda ketast. Litsentside piirangute pärast ilmselt ei leaia sealt NTFS süsteemiga partitsiooni, aga Linuxi laadne võib seal olla küll.

      Comment


       #7
       https://www.isobuster.com/news/isobu..._release_notes
       "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

       Comment


        #8
        Aitäh nõuannete eest! Proovime siis neid soovitatud variante.

        Comment

        Working...
        X