Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

PT: Vene võimendite rem-spetsialistile

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

PT: Vene võimendite rem-spetsialistile

Niisiis, oleks vaja üle vaadata üks selline venelaste võimendi nagu Odissei u 010 (ОДИССЕЙ-У-010 стерео Hi-Fi) >> http://ldsound.ru/odissej-u-010-stereo-hi-fi/ << võimendi on seisnud pikalt ja seda ei ole varem keegi visuaalse vaatluse järgi seest näppinud, seega seest kõik originaalis. Seega otsin spetsi kes vaataks asja üle ja teeks nn vajaliku lüüdikuuri ja kõik muu sinnakuuluvaga. Töö peab olema KORRALIK, mitte et peale remonti vaatab vastu plaatidelt irdunud voolurajad..kampoli-pastaga üleujutatud jootekohad jne...Võimendi asub hetkel Jõhvis, aga sobiva meistri leidmisel saab ka saata kuhu vaja. Kui leiad et oled võimeline korralikku tööd tegema siis anna märku ps-is ja teavita ka enda töö maksumusest (eeldan loomulikult et oled tegelenud sääraste pillide taaselustamisega ja tead enamvähem ka kulumaterjalide maksumust jne) Tänan.

Miks ise teha ei taha? Pole ju mingi raketiteadus. Lüüdid vaatad üle, vastavad riistad ilmselt olemas. No ja lülitite ja regulaatorite kontaktid.

Comment

Kasutaja ROM.
      Või siis Jyrka.
      .aeg ajalt nad foorumis käivad, aga väga enam sõna ei võta.

Võib kirjutada privasse, võibolla vastavad.
      2 võimendi spetsialisti

Comment

Nõustun Elektrikuga...Oskavad hästi ja mitte ainult lüüte vahetada.
        Ise olen ka vahetanud nii 20 võimul lüüdid aga teenusena seda siiski ei paku.

Comment

Esmalt postitatud Tarts444 poolt Vaata postitust
          Nõustun Elektrikuga...Oskavad hästi ja mitte ainult lüüte vahetada.
          Ise olen ka vahetanud nii 20 võimul lüüdid aga teenusena seda siiski ei paku.
          Oskad sa mingeid näpunäiteid, hoiatusi oma kogemustest jagada?
          Jootekolb mul näpus püsib, kunagi Telliskivi tänaval Start-M garantiiremontigi tehtud ja mingeid sagedusmuundurite juhtskeeme seadistatud.
          aga enda 18 kg kaaluva ressi lüüdikuuri pole siiani ette võtnud kuigi 3 aasta pärast saabub härral 50 aasta juubel...
          -There is no Box-

Comment

Edit: Jutt siis Odissey kohta.
            Sellel võimul on esipaneeli juures olevate plaatide juurde kaunis tüütu pääseda. Ma ühel jootsin kõik need traatühendused lahti. Samuti toiteplokk on lihtsam välja võtta. Skeemi ei viitsi vaadata praegu aga kas tal mitte mõned unipolaarid polnud... Sellele tasub tähelepanu pöörata.

Comment

Võimalik et ka bi polaarsed on kasutuses.
              Kõige tähsamad asjad kondekate vahetusel on kondensaatori mahtuvus(mikroFarad),pinge ,et need oleksid õiged.
              Vahetades ei tohi polaarsust elektrolüüt kondensaatorite puhul sassi ajada..Jooted vaja korralikult teha,et ei oleks kuskil pärast mõni rada lühises või külmakat sees.
              Mina vahetan nii, et üks vana välja ja kohe uus asemele.

Comment

Tervist jälle, kuna pakkumisi ei ole tulnud siis otsin edasi, tänud Elektrik vihje eest...seega oskab ehk keegi öelda Jyrka või ROM-i kontaktinfot...Jyrka on viimati olnud siin aktiivne lehe andmetel "Viimane tegevus: 07 11 2020, 15:21" siis jagage infi privaatsõnumina...oleks tänulik. Küsimusele et miks ma ise seda tööd ette ei võta et tegelen ju elektroonika remondiga vastaks et elektroonikal ja elektroonikal on ka vahe sees...iga asja remontimisel omad nipid ja nõksud....ma ise küll telerite jms asjatundja, aga saaks hakkama küll aga hetkel usaldaks antud pilli inimese kätte kes on pühendunud justnimelt võimendite remontimisele ja tunneb nende hingeelu kus..mis ja kuidas....

Comment

Kui kuskilt abi ei saa,siis Pärnus saan aidata.
                  Vana helitehnika remont Pärnus

Comment

Privasõnumi võib proovida neile saata.
                    Kui neil privassõnumi teavitus sees, siis tuleb email neile ja tuleb äkki foorumisse.

Mul kunagi Jyrka number oli, aga noh, see oli aastaid tagasi.

Comment

Working...
                    X