Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

A-klassi lõppvõimendi otsingul

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Kui saladus pole, mis sai ostetud?

Comment

Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
      Kui saladus pole, mis sai ostetud?
      Electrocompaniet AW250-DMB-R
      Pole küll a-klass,aga proovin AB-klassi ka ära.

Comment

Mis eelvõimendit sa kasutad? Nagu ma olen täheldanud, on eelvõimendi osatähtsus väga suur. Ja loodan, et ost jõuab ilusasti kohale, mul Norras kunagi Norges Post suutis ühe ostetud SA Pandion 30
        ära kaotada just enne Eestisse tulekut, õnneks leidsid nad ta viimane päev üles...

Comment

Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
          Mis eelvõimendit sa kasutad? Nagu ma olen täheldanud, on eelvõimendi osatähtsus väga suur. Ja loodan, et ost jõuab ilusasti kohale, mul Norras kunagi Norges Post suutis ühe ostetud SA Pandion 30
          ära kaotada just enne Eestisse tulekut, õnneks leidsid nad ta viimane päev üles...
          Hetkel eelvõimuks on Rotel Michi P5
          Kohale peaks jõudma küll,samuti pani müüja tehasepakendile lisaks veel kaks pakendit juurde,et see esipaneel kannatada ei saaks.

Comment

EC AW250DMB-R uuem mudel jõudis tervelt kohale ja heli tundub päris hea olevat,tänan soovituse eest.

Comment

Mis loogikaga esinupp töötab?
              https://www.rehifi.se/arkivet/2017/e...iet-aw-250-dmb
              "plärisen niisama, täpselt ei tea, millest räägin". - kaasfoorumlase diagnoos mu postitustele.

Comment

Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                Mul see ilma sangadeta mudel AW250-DMB-R,kaal 39kg,millel on horisontaalselt 4-RCA pesa,vertikaalselt 4-XLR pesa ja mõlema kanali kohta kaks paari kullatud terminalidega kõlariväljundeid.
                Esinupp on kuldne ühe sinise lediga.Kui sisse lülitada,siis mõtleb umbes 4 sekundit ja siis lülitab kõlarid järgi.

Comment

Esmalt postitatud EQU poolt Vaata postitust
                  EC AW250DMB-R uuem mudel jõudis tervelt kohale ja heli tundub päris hea olevat,tänan soovituse eest.
                  Tore, kui meeldib! Ma saan aru, et oled ju ainult mõned päevad kuulanud ja võimalik, et ka eelvõimendi on teine, aga kuidas oleks võrdlus Yamaha B-2-ga?

Comment

Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust

Tore, kui meeldib! Ma saan aru, et oled ju ainult mõned päevad kuulanud ja võimalik, et ka eelvõimendi on teine, aga kuidas oleks võrdlus Yamaha B-2-ga?
                    No ütleme nii,et B-2 oli pehmema heliga ja vokaaalsem,aga EC on ka väga hea.Kui kunagi oma B-2 korda teen,siis saan täpsemalt võrrelda.

Comment

Working...
                    X