Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Valge kodukino keskkõlar?

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  Valge kodukino keskkõlar?

  Kas keegi on netis/poes näinud valget kõrgläikega keskkõlarit, mis oleks umbes meeter lai (võib ka natuke lühem/pikem olla), 15- 20cm sügav ja max 10-15cm kõrge? Kirjeldus meenutab väga soundbari, aga need vist väga ei sobi keskkõlariks oma valjuhääldite paiknemise tõttu. Eelistaks WWTWW tüüpi paiknemist nagu nt Klipschil.

  Kuna tänapäeval telekad juba suht suureks ja õhukeseks läinud, siis kitsas, kõrge ja sügav keskkõlar ei sobi enam visuaalselt.

  Midagi sellist, aga valget: https://www.jbl.com/loudspeakers/STAGE+A135C.html
  viimati muutis kasutaja stosoorok; 04 05 2021, 16:39.
Working...
X