Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

VFD ekraan USB liidesega

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  M: VFD ekraan USB liidesega

  Mingi tundmatu HTPC korpuse VFD ekraan. Windows näeb seda "VFD module" seadmena ja HID seadmena. Ette manageerib teksti "Home Theater".
  Ilmselt kusagilt Interneti sügavustest leiab ka driveri. Võib ka plaadil oleva PT6314 kiviga otse suhelda ja juhtida nii nagu endale sobib.
  Asub Tartus. Liigub Postiga. Hind 8€.

  https://drive.google.com/file/d/19oI...ew?usp=sharing

  #2
  Broneeriks ära

  Comment


   #3
   Sobib, broneeritud

   Comment

   Working...
   X